MissLord
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MissLord

AnasayfaSüper KapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Komik fıkralar!!!

2 posters
YazarMesaj
Semiramis
Bulcan
Bulcan
Semiramis

Rep Puanı 315

Rep Gücü 1

itibar
itibar:
Komik fıkralar!!! Left_bar_bleue100/100Komik fıkralar!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Komik fıkralar!!! Empty
MesajKonu: Komik fıkralar!!!   Komik fıkralar!!! I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:46 pm

Birgün kadını biri ikiz dogurçakmış sancısı tutumuş polisden yardım istemiş polis şuraya oturun ıkının ıkının demş kadın ıkın mış küçük kardeş kafayı dışarıya çıkarıp geri sokmuş abi demiş ön kapıda polis var demiş arka kapıdan çıkalım demiş. lol!

Başka bir fıkra :

Temel yolun kenarında bulunan ormanda evin ihtiyacı için kışlık odun kesiyormuş,bunu gören çevreciler hey hemşerim ne yapıyorsun DOĞANIN DENGESİNİNİ bozuyorsun deyip,Temeli iyi bir dövmüşler.Temeli bu halde gören Dursun ula ne oldi saa diye sormuş,Temelde hiç sorma uşağum ormanda ağaç kesiydum dört beş kişi beni DOĞANIN YENGESİ bozdum diye beni dövdüler demiş,halbuki ne DOĞANI taniyrum ne de YENGESİ ni demuş... Very Happy

Başka bir fıkra:

Temel ve dedesi otele gitmişler. Otelde tek bir yatak boşmuş, dede torun birlikte yatmışlar. Gece yarısı dede Temel'i dürtmüş: - "Temel bana karı bul!" - "Dede sakin ol yat." Biraz sonra dede ikinci defa: - "Temel bana karı bul!" - "Dede sakin ol yat". Dede biraz sonra üçüncü defa: - "Temel bana kar bul!" deyince en sonunda Temel isyan etmiş: - "Dede tuttuğuna güveniyorsan o benimkidir." Very Happy
https://missie.1forum.biz
By-GHoST
Bulcan
Bulcan
By-GHoST

Rep Puanı 814

Rep Gücü 6

itibar
itibar:
Komik fıkralar!!! Left_bar_bleue100/100Komik fıkralar!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Komik fıkralar!!! Empty
MesajKonu: Geri: Komik fıkralar!!!   Komik fıkralar!!! I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 11:01 am

güzel fıkra Very Happy:D
Semiramis
Bulcan
Bulcan
Semiramis

Rep Puanı 315

Rep Gücü 1

itibar
itibar:

Komik fıkralar!!! Empty
MesajKonu: Geri: Komik fıkralar!!!   Komik fıkralar!!! I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:35 pm

beğendiğine sevindim Smile
https://missie.1forum.biz

Komik fıkralar!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» işte 10Larca Komik FıkRaLar[Pacandan Akacak :) TUt ]