MissLord
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MissLord

AnasayfaSüper KapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Forumumuza 'Moderatör' alımı yapılacaktır...

YazarMesaj
ву_σ¢єαη!
Yönetici
Yönetici

Rep Puanı 2147483647

Rep Gücü 1

Forumumuza 'Moderatör' alımı yapılacaktır... Empty
MesajKonu: Forumumuza 'Moderatör' alımı yapılacaktır...   Forumumuza 'Moderatör' alımı yapılacaktır... I_icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 9:15 pm

Merhaba Arkadaşlar;

Forumumuzda,yeniden 'Moderatör' alımı yapılacaktır...

Moderatör olarak aramıza katılmak isteyen kullanıcılarımızın, başvurularını yapmadan önce, ilk olarak aşağıdaki hususları dikkatle okumaları önemle rica olunur!..

*Online süresi yüksek olmak, (en az 3 saat)
*Oyun hakkında yeterli güncel bilgiye sahibi olmak, (en azından gerektiğinde, kullanıcılarımızı oyun hakkında bilgilendirecek seviyede olmak)
*Araştırmacı olmak, hayal gücü geniş olmak, (kullanıcılarımız için yeni projeler üretecek, ödüllü yarışmalar düzenleyecek kapasitede olmak)
*Tarafsız, hoşgörülü, seviyeli ve en önemlisi SABIRLI olmak,
*Forum içi ilişkileri iyi olmak, daha önceden forum içerisinde ciddi cezalar almamış olmak;

Yukarıdaki kriterlere uygun, yapacakları paylaşımlarla forumumuza gerçekten katkıda bulunacağını düşünen arkadaşlarımız; lütfen aşağıdaki soruların cevaplarını mesajımın altına kısa ve net bir şekilde ifade ediniz...

*Adınız - Soyadınız,
*Yaşınız,
*Eğitim durumunuz,
*Günlük ortamala online olma süreniz,
*Size ulaşabileceğimiz mail adresiniz, (Adayları değerlendirme sürecinde sizlerle birebir temasa geçip, karşılıklı görüş alış-verişinde bulunmak istiyoruz. Bu nedenle güncel bir mail adresi vermeniz önemle rica olunur...)
*Göreve kabul edilmeniz halinde online olabileceğiniz saat aralıkları, (Bu husus çok önemli, lütfen dikkat edelim. Sizlerden ricamız gerçekten online olabileceğiniz saat aralıklarını yazmanız... Örneğin: 17:00-20:00 gibi...)
*Kısaca oyun geçmişiniz,(oynadığınız serverlar vs...)
*Görev almak istediğiniz Knight Online bölüm ya da bölümleri,Boş olan bölümlere Moderatör alımı yapmayı planlıyoruz.
*Forumumuzda, Knight Online bölümleri dışında, katkı sağlayacağınızı düşündüğünüz ve görev almak istediğiniz bölümler,
*Son olarak; var ise bizlerden beklentileriniz nelerdir?

Yeni Moderatörlerimiz, diğer yönetici arkadaşlarımızın da görüşleri alınıp değerlendirilecek ve en kısa sürede AçıkLanıcaktır.

Lütfen konuya 'Moderatör Başvuruları' Dışında Post Atmayınız...

İlginiz için teşekkürler, iyi forumlar...

[Başvurunuzu Düzgün Biçimde Yapınız , Eski Mod. um Beni Bilen Bilir Gibi MesaJLar Posta Girer ve Silinir !]

Forumumuza 'Moderatör' alımı yapılacaktır...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moderatör Kuralları. !!!